Pořad bohoslužeb

středa 1. 12. středa 1. adventního týdne
Kaple Chlístov 06:00 Za rodiče Havelkovy, zetě, živou a zemřelou rodinu
čtvrtek 2. 12. čtvrtek 1. adventního týdne
Kostel Rokytnice 17:00 Za Marii Herynkovu, manžela, syna, živou a zemřelou rodinu
pátek 3. 12. památka sv. Františka Xaverského
Kostel Rokytnice 15:00 ADORACE
17:00 Za krásná a radostná manželství a rodiny, nová kněžská a řeholní povolání z naší farnosti a za dobrou volbu životního partnera.
sobota 4. 12. sobota 1. adventního týdne
Kostel Rokytnice 06:00 Na poděkování za 65 let života s prosbou o Boží požehnání a ochranu pro celou rodinu
neděle 5. 12. 2. NEDĚLE ADVENTNÍ
Kostel Rokytnice 08:00 Za farníky

• Začínají nám rorátní mše sv. ve středu a v sobotu - ranní mše sv. v adventu ke cti Panny Marie. Opět se tedy bude střídat latina s češtinou - takže si hezky doma procvičujme latinské ordinarium, kancionál č. 509. Rád bych zavedl snídaně na faře po rorátech, ale letos to opět neklapne... tak snad příští rok...
  • V pátek je první pátek, budu navštěvovat nemocné. Od 15:00 adorace s možností slavit svátost smíření. Po mši sv. společná adorace se svátostným požehnáním.
  • I letos bude adventní duchovní obnova pro mládež a to o víkendu 17. 12. - 19. 12. Tématem bude "Modlitba"
  • Epidemická opatření: Čelenové jedné rodiny jsou u sebe. Nosíme respirátory - lidé s chronickým respiračním onemocněním, či jinými potížemi mohou mít chirurgickou roušku nebo i bez respirátoru. Dezinfikujeme si ruce. Pozdravení pokoje - Členové jedné rodiny si mohou podat ruce, manželé políbit. Mezi nečleny jedné rodiny probíhá pozdravení pokoje úklonou a slovy: "Pokoj tobě."
  • Kdo by chtěl vytvořit vlastní synodní skupinku - je to stále možné. Farním koordinátorem synodálního procesu je Janča Štefánková, nebojte se též na ni s jakýmkoli dotazem obrátit.
  • Připomínám ještě předvánoční vysílání Dopoledne s Proglasem z Rokytnice 21. 12. v 09:00. Je poslední šance se z jednotlivých skupin sami přihlásit - jinak budu oslovovat a to už pak nejde odolat.

Zpovídání: (30 min. před mší sv., kromě rorátů)
- čtvrtek 02. 12. 17:30 - 19:00 při adoraci