Jako křesťané jsme pozváni hledat způsoby, jak oživit farní společenství, jak se přiblížit k lidem hledajícím nebo na periferii farnosti. Jednou z odpovědí je metoda Farních evangelizačních buněk (FEB), která současně celou farnost uvádí zcela přirozeným způsobem do nového stylu života, jak nás k tomu vybízí v Evangelium gaudium papež František.

V sobotu 15. 5. se uskuteční On-line Seminář o farních evangelizačních buňkáchProgram od 8:30 do 17:30 bude volně přístupný přes Youtube kanál Farních evangelizačních buněk. Od 19:00 se účastníci semináře mohou on-line formou připojit k setkání s některou z buněk z různých farností, kde již buňky existují.

Kdo by se chtěl připojit na setkání do buněk od 19:00, je třeba se přihlásit na webu: www.evangelizacnibunky.cz Na tomto webu také naleznete celý program a video pozvánku na seminář.

Cílem tohoto semináře je seznámit s fungováním Farních evangelizačních buněk, podělit se o zkušenosti, inspirace a také nabídnout konkrétní pomoc v přípravě pro farnosti, které by rády s Farními evangelizačními buňkami chtěly začít.

Seminář je otevřen pro kněze i laiky. Pokud byste o Farních evangelizačních buňkách pro vaši farnost uvažovali, je to dobrá a snadná příležitost, jak se o evangelizačních buňkách dozvědět více.

Celý program v PDF

foto by Cassidy-Rowell na unsplash